Аудиторські послуги в Вінниці

Аудит компанії у Вінниці


    Центр обліку та аудиту "ВЄДА" надає комплексні послуги аудиту підприємства у Вінниці та Вінницькій області.

    Мета аудиту - аналіз показників діяльності підприємства з метою виявити слабкі місця, недоліки, недоробки.

    В результаті аудиту ви отримаєте повний звіт про стан вашої компанії в цілому або її фінансової, бухгалтерської або податкової звітності.

    Ми проводимо такі види аудиту.

    - Обов'язковий аудит. Аудиторська перевірка, яку повинні в обов'язковому порядку щорічно проходити юридичні особи з організаційно-правовою формою акціонерного товариства, та інші організації згідно з чинним законодавством України.
   - Аудит для власника. Проводиться на замовлення власника компанії з метою виявити неточності або недоробки в веденні фінансової, бухгалтерської або податкової діяльності підприємства.
    - Податковий аудит. Комплексний аналіз правильності нарахування, заповнення та сплати податків, їх відповідності податковому законодавству, аналіз можливих ризиків податкових претензій і їх мінімізація.
    - Аудит фінансової звітності. Один з основних видів аудиту. Включає в себе перевірку правильності ведення бухгалтерських і фінансових звітів, їх відповідності законодавству.
    - Аудит компонентів. Детальних аналіз певних функцій бізнесу.
    - Аудит нефінансової звітності. Проводиться з метою оцінити і структурувати дані компанії в галузі корпоративної соціальної відповідальності для подальшої презентації партнерам або перевіряючим органам.
    - Cупутні послуги.
    При проведенні аудиту, аудитор висловлює свою професійну думку щодо подання фінансової звітності, її відповідність П (с) БО, МСФЗ.

    Вартість послуг залежить від виду аудиту та узгоджується в індивідуальному порядку.
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.