Бухгалтерські послуги: бухгалтерський облік і бухгалтерський супровід в Вінниці


    Всім відомо, що метою бізнесу є прибутковість і ліквідність. Для того щоб досягти цієї мети, потрібно налагодити на підприємстві належним чином бухгалтерський облік.

    Роль бухгалтерського обліку, яка полягає в сприянні особам, які приймають рішення, за допомогою вимірювання, обробки і передачі інформації, зазвичай ділиться на критерії:
 • ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК
 • УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК
    Управлінський облік - надає інформацію про діяльність щодо фінансування, інвестиційної та операційної діяльності особам всередині підприємства відповідальним за прибутковість і ліквідність.

    Фінансовий облік - включає в себе складання зводів і звітів в податкові органи, управління статистики, тощо. Позабюджетні фонди, які є обов'язковими для підприємств усіх форм власності.

    До організації та ведення бухгалтерського обліку потрібно підходити грамотно і професійно. Український центр "ВЄДА" і є той професіонал, який допоможе Вам у цьому. Залежно від потреб Вашого підприємства, виду діяльності, системи оподаткування, наші фахівці готові здійснити ведення бухгалтерського обліку на всіх етапах розвитку Вашого бізнесу.

    Надаючи послугу - бухгалтерський супровід у Вінниці, ми беремо на себе функції головного бухгалтера.

    Бухгалтерський супровід у Вінниці включає в себе:

 •     Ведення журналів господарських операцій, формування бухгалтерських регістрів і склепінь на підставі первинних документів;
 •     Розрахунок з найманими працівниками з оплати праці;
 •     Розрахунок податків і зборів;
 •     Складання бухгалтерської та податкової звітності, надання її у відповідні інстанції;
 •     Відновлення бухгалтерського обліку;
 •     Консультування з бухгалтерського та податкового законодавства.

    Де розташовується межа між функціями нашого центру і співробітниками, провідними облік у Вашій компанії - визначається договором на бухгалтерський супровід.

    Замовляючи послугу - бухгалтерський супровід, ви отримаєте якісний і своєчасний облік з використанням програмного забезпечення 1С, інформованості про зміни в законодавстві, юридичну і адвокатську підтримку, оформлення і супровід операцій з кредитування.

    Крім того, в бухгалтерський супровід входить оптимізація оподаткування Вашої компанії.

    При цьому ми готові розглянути можливість використання для Вас готових і перевірених схем, або розробити принципово нову схему оптимізації, призначену спеціально для Вас.

    Ми позбавимо Вас від проблем спілкування з фіскальними органами, а головне - додамо упевненість Вашому Бізнесу в завтрашньому дні.

Порядок бухгалтерського обслуговування

    При наданні бухгалтерських послуг на початку місяця наша компанія отримує від Вас необхідні бухгалтерські документи для початку робіт:

 •     Рахунки-фактури, накладні, акти виконаних робіт, касові чеки контрагентів,
 •     Банківські виписки,
 •     Ув'язнені і використані договору купівлі-продажу, поставок і послуг (необхідні для бухгалтерських послуг),
 •     Касові документи підприємства,
 •     Документацію по заробітній платі (необхідні для бухгалтерських послуг),
 •     Трудові накази і договори, знову видані або укладені (необхідні для бухгалтерських послуг),
 •     Зміни в штатному розкладі,
 •     Документацію по придбаних основних засобів (необхідні для бухгалтерських послуг).

    Фахівцями нашої компанії проводиться обробка первинних бухгалтерських документів (по товарах купленим / проданим і послуг отриманим / наданих) і їх підготовка до роботи. Потім проводиться проведення цих документів в електронних базах 1С, їх обробка в бухгалтерських регістрах і, по закінченню кварталу, складання всіх форм бухгалтерської звітності та інших документів входять до складу бухгалтерських послуг.

    Коли вся необхідна бухгалтерська звітність буде підготовлена, наші фахівці запросять вас для її підписання, і відправлять її до відповідних органів в порядку, встановленому законодавством і договором на надання бухгалтерських послуг. Після отримання повідомлень про доставку, наші діловоди підготують реєстри документів для передачі вам, сформують книгу покупок і продажів, а також, при необхідності, нададуть звіт про надані Вам в даний час, бухгалтерські послуги. Ваші документи готові до передачі, звітний період можна вважати закритим, що завершує цикл бухгалтерських послуг.

    Веда - бухгалтерські послуги: бухгалтерський облік, бухгалтерський супровід, складання звітності.
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.